Share this

Değişim ve İade Şartları


ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmedeki cayma hakkını kullanabilir.

Ürünlerin iade işleminde kargo ücreti müşteriye aittir.

ALICI’ya veya üçüncü kişiye teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünün iadesi tarafımızca kabul edildikten sonra dilerseniz ücreti tarafınıza iade edilir (havale ile ödemeler banka hesabınıza, kredi kartı ile ödemeler kredi kartınıza), dilerseniz aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirilebilir. Değiştirilecek ürünle fiyat farkı varsa daha ucuz ürünler için kısmi ücret iadesi, daha pahalı ürünler için ek ödeme ile gerçekleştirilir.